Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kleje do rzęs

Kleje do przedłużania rzęs Sablier - wygodna aplikacja i niezawodna trwałość

Stylizacja rzęs to zabieg upiększający, na którego efekt finalny wpływa wiele czynników. Kluczowym elementem każdego z takich zabiegów jest dobrej jakości klej. Tempo schnięcia kleju powinno być dostosowane do tempa pracy stylistki, co znacznie przyspieszy wykonanie aplikacji. Jeśli wybrany przez stylistkę klej będzie zbyt wolny, będą tworzyć się sklejki. W przypadku, gdy wybrany klej okaże się zbyt szybki, rzęsy będą się „sypać” i wymagać ponownego doklejenia. Klej musi również być wyjątkowo trwały, wtedy bardzo dobrze zamocuje sztuczne rzęsy do naturalnych. Kluczowymi parametrami są także wilgotność oraz temperatura w Lash Roomie. Kleje do przedłużania rzęs powinny być przechowywane w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego. Przed użyciem należy dokładnie wstrząsnąć klej do rzęs, aby wymieszać składniki.

Dlaczego warto wybrać kleje do aplikacji rzęs Sablier?

Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką jakość, wydajność oraz trwałość, a także ekonomiczność. Nasze wyroby do użytku profesjonalnego wiążą sztuczną rzęsę z naturalną nawet do 9 tygodni. Co więcej, kleje do rzęs Sablier przechowywane w zacienionym, suchym i chłodnym miejscu mogą być używane nawet przez 8 tygodni po otwarciu!

Jaki klej do przedłużania rzęs wybrać?

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby stylistek oraz klientek są bardzo zróżnicowane. Dlatego właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy trzy atrakcyjne propozycje, dzięki którym zapewnisz swoim klientkom estetyczny i długotrwały efekt. Oferujemy kleje do przedłużania rzęs, które różnią się między sobą składem, najlepszymi warunkami do pracy i szybkością wysychania. Ceny naszych klejów do rzęs są przystępne, a produkty wyróżniają się jakością.

Flamingo

Preparat w czarnym kolorze. Najlepsze warunki do pracy to wilgotność oscylująca między 55-80% oraz temperatura 22-30 stopni Celsjusza. Wyróżnia go prędkość schnięcia wynosząca 1-1,5 sekundy.

Mr. Bond

Jest to produkt w kolorze czarnym. Jeśli chodzi o optymalne warunki do pracy, to w przypadku Mr. Bond wynoszą one 45-70% oraz 18-25 stopni Celsjusza. Prędkość schnięcia produktu wynosi jedynie 0,5-1 sekundy.

Mrs. Bond

Preparat w czarnym kolorze. Z Mrs. Bond najlepiej pracuje się w warunkach wynoszących 45-70% wilgotności oraz 18-28 stopni Celsjusza. Prędkość schnięcia produktu to tylko 0,8-1 sekundy.

Wybierz Flamingo, Mr. Bond lub Mrs. Bond i zamów swój nowy ulubiony klej do rzęs w Sablier!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium