Bestsellery
Rzęsy CHIC 0,07
Rzęsy CHIC 0,07

59,90 zł

Rzęsy DOLLY 0,07
Rzęsy DOLLY 0,07

59,90 zł

RZĘSY CHIC 0,085
RZĘSY CHIC 0,085

59,90 zł

Rzęsy CHIC 0,10
Rzęsy CHIC 0,10

59,90 zł

Rzęsy COFFEE Strong 0,07
Rzęsy COFFEE Strong 0,07

53,90 zł

RZĘSY KITTY 0,07
RZĘSY KITTY 0,07

59,90 zł

Program lojalnościowy

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO SABLIER

 

1. Postanowienia ogólne

 1. Definicje:

 1. Organizator – Sablier Macudzińska sp.j., z siedzibą przy ulicy Czernikowska 3, 87-100 Toruń, KRS: 0000811332, NIP: 8792717159, REGON: 384742534, adres e-mail: info@sablier.pl, telefon: 605 181 124,

 2. Punkty – punkty rabatowe przyznawane na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie, za zakupy dokonywane w Sklepie internetowym,

 3. Regulamin – niniejszy regulamin programu lojalnościowego,

 4. Uczestnik – osoba, która dokonała rejestracji konta w Sklepie internetowym, w Programie lojalnościowym uczestniczą tylko ci klienci, którzy założyli konto w sklepie internetowym www.sablier.pl

 5. Sklep internetowy – sklep internetowy prowadzony przez Organizatora pod adresem https://sablier.pl,

 6. Program – program lojalnościowy,

 7. Produkty – produkty dostępne w Sklepie internetowym,

 8. Formularz kontaktowy – udostępniony w Sklepie internetowym formularz służący m.in. Uczestnikom do kontaktu z Organizatorem,

 9. Panel klienta – dostępny w Sklepie internetowym moduł wskazujący m.in. dane klienta oraz wartość posiadanych Punktów.

 1. Program rozpoczyna się w dniu 24 lutego 2021 roku i trwa do odwołania.

 2. Program organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Zasady udziału w programie lojalnościowym sklepu Sablier

 1. Uczestnik dokonując rejestracji w Sklepie internetowym na zasadach określonych w jego Regulaminie jednocześnie rejestruje się w Programie lojalnościowym prowadzonym przez Organizatora. Uczestnik przystępuje do Programu w momencie zaakceptowania regulaminu Sklepu internetowego.

 2. Uczestnikiem Programu może być każda osoba fizyczna i prawna.

 3. Uczestnik, z chwilą rejestracji w Sklepie internetowym, otrzymuje dostęp do Panelu Klienta, w którym wskazana jest liczba Punktów przysługująca Uczestnikowi.

3. Punkty

 1. Uczestnicy nabywając Produkty otrzymują Punkty.

 2. Za każde wydane 1 zł Uczestnik otrzymuje 1 Punkt o łącznej wartości 4 groszy. Przykład: za wydane 1000 zł Uczestnik może wybrać bez dopłat Produkt o wartości do 40 zł.

 3. Punkty są przydzielane Uczestnikom wyłącznie od ceny kupionych Produktów, z wyłączeniem ewentualnych kosztów przesyłki lub innych kosztów.

 4. Punkty zostają dopisane do konta Użytkownika w momencie zmiany statusu zamówienia na "dostarczone".
 5. Uzyskane Punkty pozostają ważne bezterminowo.

 6. Uczestnik może otrzymać Punkty wyłącznie poprzez zakupy dokonywane za pomocą Sklepu internetowego. W szczególności Uczestnik nie otrzymuje Punktów za zakupy dokonane z wykorzystaniem zewnętrznych serwisów internetowych, za zakupy w sklepie stacjonarnym.

 7. Uczestnik może otrzymać 20 Punktów za dodanie opinii pod produktem w Sklepie Internetowym. Punkty zostają przypisane do konta Uczestnika dopiero po akceptacji komentarza przez administratora.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia możliwości otrzymania Punktów w ramach akcji promocyjnych prowadzonych przez Organizatora. Wówczas informacja o braku naliczania Punktów zostanie zamieszczona przez Organizatora w widocznym miejscu na stronie Sklepu internetowego.

 9. W przypadku zwrotu, reklamacji lub nieodebrania zamówienia przez Uczestnika, Punkty, które otrzymał za dane zamówienie zostają odjęte z jego konta.

4. Wykorzystywanie Punktów

 1. Zebrane Punkty Uczestnik może wymienić na Produkty, po uzyskaniu odpowiedniej ich ilości, zgodnie z przeliczeniem, o którym mowa w  punkcie 3 podpunkt 2 niniejszego Regulaminu.

 2. Za każdy wymieniany produkt pobierana jest symboliczna opłata w wysokości 0,01 zł. Przykład: jeśli Uczestnik wymienia punkty na jeden produkt, to naliczana jest opłata w wysokości 0,01 zł, jeśli punkty wymieniane są na trzy produkty to opłata wyniesie 0,03 zł.
 3. W przypadku dokonania skutecznego i zgodnego z prawem zwrotu Produktu nabytego w Sklepie internetowym za Punkty, wykorzystane Punkty zostaną zwrócone na konto klienta zwracającego Produkt.

 4. Punkty można wymienić na Produkty tylko przy okazji zakupów w sklepie, gdy wartość koszyka wynosi minimum 100zł.

 5. Punkty można wymienić na Produkty z wszystkich kategorii oprócz kategorii "Pęsety".

5. Reklamacje

 1. Reklamacje lub informacje o nieprawidłowościach dotyczących Programu Uczestnik może zgłaszać do Organizatora na adres e-mail: info@sablier.pl, lub pisemnie na adres: Sablier Macudzińska Sp.j., ul. Czernikowska 3, 87-100 Toruń

 2. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać imię, nazwisko, adres do korespondencji Uczestnika, adres e-mail, jak również opis dostrzeżonej nieprawidłowości lub uzasadnienie zgłoszenia reklamacyjnego, a także preferowaną formę kontaktu w przedmiocie rozpatrzenia zgłoszenia przez Organizatora (e-mail albo pisemnie).

 3. Organizator rozpatrzy reklamację w terminie nieprzekraczającym 30 dni od daty jej wpływu do Organizatora.

 4. O wyniku postępowania reklamacyjnego Uczestnik zostanie powiadomiony poprzez wiadomość e-mail albo w inny wskazany zgodnie z punktem 2 powyżej.

6. Postanowienia końcowe

 1. Uzupełnieniem niniejszego Regulaminu jest regulamin Sklepu internetowego.

 2. W sprawach nieuregulowanych powyższymi regulaminami zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

 3. Regulamin obowiązuje od dnia 11.05.2023r.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium